Kurs trwa: 150 godzin

Masz pytanie? Dzwoń: 604 447 504
(godz. 8.00 - 18.00, oprócz niedziel)

Kurs kwalifikacyjny przygotowania pedagogicznego dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu – kurs on-line

 • A
 • A
 • A

Opinie na temat kursu

Jako uczestnik Kursu Pedagogicznego dla Nauczycieli Praktycznej Nauki Zawodu, chciałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami i podziękować całemu Zespołowi za profesjonalnie przeprowadzone zajęcia. Treść wykładów była na najwyższym poziomie merytorycznym. Zajęcia przebiegały bezstresowo, dzięki dobrze przygotowanym materiałom udało mi się podejść do egzaminu oraz napisać go bezproblemowo. Chciałbym polecić Waszą Placówkę wszystkim osobom, które chciałyby uzyskać kwalifikacje pedagogiczne.

Stanisław Jakubiec

Dziękuję państwu bardzo za wspaniały kurs. Przede wszystkim za wiedzę, którą mogłem zdobyć, za wszelka pomoc, szybki i rzeczowy kontakt. Miło mi było uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez państwa ośrodek.

Paweł Gromada

Chciałbym Państwu bardzo serdecznie podziękować za rzetelne i kompetentne zorganizowanie całego kursu. Przekonałem się, że zdobywanie i poszerzanie wiedzy z pomocą Państwa może być przyjemne i ciekawe. Dogodne rozłożenie materiału wykładów, prac zaliczeniowych, a także testów sprawdzających, sprzyjało, w moim przypadku, do dobrego przygotowania się do egzaminu końcowego. Będę polecał Państwa placówkę wszystkim, którzy cenią sobie życzliwość, pomoc i wsparcie od wykładowców, a także bieżącą i bez opóźnień informację od wszystkich osób związanych z kursem. Państwa placówka robi to po prostu na świetnym i profesjonalnym poziomie.

Pozdrawiam Dariusz Cieśla

Jestem w 100% zadowolony, zarówno z samego Kursu, jego przebiegu i wyniku końcowego. Już od samego początku odniosłem wrażenie, że każdy z Opiekunów jak również Pani Kierownik, chcą pomóc i odpowiedzieć na nasuwające się pytania. Kontakt z wykładowcami był sprawny, odpowiedzi z ich strony były na bieżąco – nie trzeba było czekać kilka dni. Mogę z czystym sumieniem polecić Państwa Placówkę do doskonalenia zawodowego – już poleciłem Państwa mojemu koledze. Jeszcze raz chciałbym podziękować za owocną współpracę i prezentowany wysoki poziom!

Pozdrawiam,
T. Pawlik

Wyrażając zadowolenie z przyjemnością pragnę udzielić rekomendacji Państwa placówce. Jakość prowadzonych zajęć na Kursie Pedagogicznym jest bardzo wysoka. Atmosfera nauki jest miła i zachęcająca, zajęcia są dobrze przygotowane, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego słuchacza. Rzetelność, fachowość i wysoki poziom prowadzenia zajęć sprawia, że z czystym sumieniem bardzo polecam.

Z wyrazami szacunku Aneta Rozbicka.

Kurs pedagogiczny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu przeprowadzony został fachowo, wiedza podana dokładnie bez stresu, egzaminy z możliwością wcześniejszego przygotowania. Wykładowcy służą pomocą o każdej porze. GORĄCO POLECAM.
Agnieszka K.

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu mogę określić tylko najwyższą oceną. Wykładowcy bardzo pomocni i mili, wykłady można wysłuchać i wstrzymać, kiedy tylko tego potrzebujemy bez nerwów i stesu. Polecam.
Agnieszka Kolanus.

Bardzo dziękuję za sprawne przeprowadzenie mnie przez kurs. Interesująca forma kursu oraz treść  na pewno pomoże mi w dalszym życiu zawodowym. W przyszłości będę polecał będę polecał Państwa placówkę.

Zbigniew Stelmach

Profesjonalna kadra prowadząca zajęcia na wysokim poziomie, precyzyjnie dobrany ciekawy materiał poruszający istotne kwestie w pracy nauczyciela zawodu oraz wzorowa współpraca z sekretariatem powoduje że nauka w Państwa placówce jest czystą przyjemnością

Krzysztof Kowalkiewicz

Dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie. Bardzo dziękuje za współprace i bardzo miło było z Wami współpracować. Zawsze będę Was polecać.

Tomasz Sopiński

Jestem bardzo zadowolona z internetowej formy kursu ponieważ dla osób pracujących jest to wygodne można odsłuchiwać wykłady w dogodnym czasie i nie tracić czasu na dojazdy. Obsługa miła, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Kurs przebiegł sprawnie i spełnił moje oczekiwania. Polecam.

Krystyna Lemiesz.

Polecam ! Bardzo dobra organizacja pracy. Kadra kierowniczą i wykładowcy pozytywnie nastawieni do kursanta. W razie niejasności nieograniczony kontakt z kierownikiem kursu. Serdecznie polecam !!!

Bartłomiej Jeziorski

Szybki i wygodny sposób uzyskania dodatkowych kwalifikacji dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu. Kurs godny polecenia dla osób w każdym wieku bez konieczności wychodzenia z domu. Pozdrawiam

Stanisław Łukaszewski

Bardzo dziekuje za profesjonalny kurs jestem zadowolona ze współpracy z całym zespołem. Serdecznie pozdrawiam.

Aneta Chomczyńska

Witam. Kurs prowadzony bardzo profesjonalnie, materiały w wygodnej, odsłuchowej formie do odtworzenia w czasie odpowiadającym kursantowi. Prace zaliczeniowe oceniane w szybkim czasie. W mojej ocenie największym atutem jest możliwość zdawania egzaminu końcowego w formie testu internetowego online, taka forma redukuje stres do minimum.

Polecam. Włodek

Bardzo dziękuję, że mogłem skorzystać z kursu w Państwa Firmie. Internetowe szkolenie pozwoliło mi odsłuchać wykłady w dogodnej porze. Myślę, że to lepsza forma niż kursy stacjonarne i obecność na wykładach w weekendy. Wszyscy wykładowcy, przedstawiali poszczególne tematy w jasny i prosty sposób, dzięki czemu mogłem z powodzeniem wykonać ćwiczenia, które dobrze przygotowały mnie do egzaminu. I chociaż musiałem przyjechać na egzamin aż  500 km, to warto było, bo egzamin zdałem:), a przy okazji zwiedziliśmy miasto. Nigdy wcześniej tam nie byliśmy, dlatego  razem z żoną potraktowaliśmy ten wyjazd również turystycznie. Zostaną nam miłe wspomnienia:)

Polecam wszystkim szkolenia w tej Firmie! Satysfakcja gwarantowana!

dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Rafał Lis

Cieszę się, że podjąłem decyzję o skorzystaniu z tej formy kursu. Rozplanowanie zajęć można dopasować indywidualne do siebie. W każdej chwili da się wrócić do dowolnego wykładu.  Polecam serdecznie szczególnie tym, którzy żyją wiecznie w pośpiechu.

Paweł

Dziękuję za profesjonalnie przeprowadzony kurs pedagogiczny, wykładowcy przekazali informacje do każdego modułu w jasny i zrozumiały sposób. Dzięki tak zdobytej wiedzy egzamin nie stanowił problemu. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym Marta Woźny.

Bardzo dziękuję za sprawne przeprowadzenie całości kursu, sporo ciekawych rzeczy dowiedziałem się, nie będąc nauczycielem, lecz przedsiębiorcą mającym zamiar podzielić się swoim doświadczeniem, na stare lata. Wykłady z psychologii uspokoiły mnie, że to normalne…

Dziękuję i pozdrawiam.
Dariusz Pciak

Kurs i jego forma zostały zorganizowane bardzo profesjonalnie, na pewno godny polecenia.

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia wieczorek

Szkolenie polecać będę ze względu na łatwy i szybki kontakt zarówno z kierownikiem kursu jak i wykładowcami. Strona organizacyjna działała bez zarzutu. Wykłady były według mnie przygotowane w przejrzysty i łatwy do przyswojenia sposób. Dużą wartością podczas niedzielnego egzaminu była życzliwa i przyjazna postawa egzaminującego, który chętnie służył pomocą. Jestem usatysfakcjonowana, że wybrałam właśnie Państwa.

Pozdrawiam
Patrycja Kruglej

Bardzo dziękuję za kurs przeprowadzony na najwyższym poziomie, Za świetną organizację kontakt i współpracę.  Kurs pod każdym względem spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę polecać kursy.

Pozdrawiam.
Piela Anna.

Kurs był przeprowadzony w pełni profesjonalny sposób, kontakt z Państwem oraz z wykładowcami sprawny i rzeczowy. Materiały były przygotowane przystępny i wyczerpujący sposób. Organizacyjnie – celujący!

Dziękuję bardzo i pozdrawiam Anna Hereda

Pozdrawiam, współpraca z Państwem to przyjemność.

Mateusz Kaczmarzyk

Profesjonalny ,wygodny dla słuchacza kurs. Szeroka wiedza prowadzących i świetnie prowadzone wykłady, które pozwoliły mi dostrzec wiele cennych wiadomości na które do tej pory nie zwracałam uwagi.

Pozdrawiam:
Agnieszka Lempert – Kuryłowicz

Dzień dobry, oczywiście polecę znajomym Państwa kurs. Materiał na stronie internetowe (wykłady), były bardzo dobre, bardzo podobało mi się, że w razie pytań lub problemów był z Państwem bardzo dobry i szybki kontakt. Współpraca z Państwem była bardzo miła i powiększyła moją wiedzę jak i umiejętności.

Dziękuje bardzo za współprace i życzę Miłych Świąt

pozdrawiam, Adrianna Błasiak

Bardzo dziękuję za możliwość odbycia kursu w Państwa firmie. Na pewno będę go polecała moim znajomym, którzy zechcą odbyć taki kurs. Bardzo odpowiadała mi formuła kursu: możliwość odsłuchania wykładów w czasie i miejscu dla mnie dogodnym, bez konieczności rezerwowania dnia wolnego w pracy oraz dojazdu na miejsce wykładów, łatwy i szybki kontakt z wykładowcami, szybkie odpowiedzi na maile w sytuacjach problemowych. Wykłady przygotowane bardzo profesjonalnie pozwoliły na solidne przygotowanie się i zaliczenie egzaminu. Polecam w 100%.

Pozdrawiam. Gabriela Pająk

Dziękuję za profesjonalne szkolenie, interaktywny sposób nauki pozwolił mi regulować czas w którym zapoznawałem się z treściami programowymi oraz opracowywałem prace zaliczeniowe poszczególne moduły. Zdecydowanie kurs przeznaczony jest dla osób pracujących.

Wojciech Oleszko, Instruktor Ratownictwa Wodnego

Dziękuję za profesjonalne szkolenie, interaktywny sposób nauki pozwolił mi regulować czas w którym zapoznawałem się z treściami programowymi oraz opracowywałem prace zaliczeniowe poszczególne moduły. Zdecydowanie kurs przeznaczony jest dla osób pracujących.

Wojciech Oleszko, Instruktor Ratownictwa Wodnego

Kurs bardzo mi się podobał, łatwe do przyswojenia i zrozumienia wiadomości. Same pozytywy. Dziękuję i pozdrawiam. KATARZYNA JUREK

Dziękuję bardzo i pozdrawiam Piotr KANIA

Jeszcze raz dziękuję za cały przebieg kursu – wszystko super !!! cała współpraca przebiegła bez zarzutów jestem bardzo zadowolony nawet nie spodziewałem się ze tak miło będę mógł się uczyć  i tak szybko to minie . Z całą pewnością mogę powiedzieć że było to dla mnie wspaniałe doświadczenie wziąć udział w szkoleniu . Moje oczekiwania zostały spełnione także cieszę się że znalazłem Państwa ofertę i z niej skorzystałem!!

Marcin Kipczak

Kurs zorganizowany był bardzo profesjonalnie, omawiane tematy- zagadnienia były przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. Podobało mi się to, że była możliwość odsłuchiwania wykładów wtedy kiedy Ja mam czas. Dobrze, że istniała możliwość powrotu i odsłuchania ponownie danego zagadnienia, jak również to, że po skończonym module był test i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Pomiędzy modułami było wystarczająco dużo czasu  aby odsłuchać wykład i napisać pracę zaliczeniową. Dobrze że z góry była zaplanowana data końcowego egzaminu więc można było wszystko sobie zaplanować. Kurs i organizacja kursu była na najwyższym poziomie.

Pozdrawiam
Stanisław Mzurek

Szczerze polecam kurs pedagogiczny bardzo wiele ciekawych informacji

pozdrawiam Karol Jasiński

Nasze atuty

Mamy akredytację Lubuskiego Kuratora Oświaty

› Stawiamy na Twoją wiedzę!

› Mamy 99% zdawalności!

› Na naszych szkoleniach masz kontakt z żywym wykładowcą, a nie z automatem!

› Zajęcia realizujesz w dowolnym czasie i miejscu

0 zł wpisowe

Zapisz się wstępnie

Uwaga! Do niczego to nie zobowiązuje. Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

   

  Organizator kursu

  Akredytowana Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
  PERCEPTi EDUKACJA
  ul. Zacisze 17
  65-775 Zielona Góra

  www.perceptiedukacja.pl

  Kadra

  Małgorzata Silny

  Małgorzata SilnyPedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademicki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

   

  Maciej Stańczak
  Maciej StańczakAbsolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracował jako ratownik w Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu. Instruktor pierwszej pomocy, ratownik WOPR, strażak ochotnik. Wielokrotny laureat czołowych miejsc na zawodach z zakresu ratownictwa medycznego.

   

  Katarzyna Krawczyk
  Katarzyna KrawczykAbsolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, trenerka umiejętności psychospołecznych, redaktor merytoryczny, doradca dla organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu: asertywność, komunikacja interpersonalna, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem, zarządzanie organizacją, zarządzanie zespołem, zarządzanie zmianą, planowanie strategiczne, kształcenie dorosłych itp.

   

  ZOBACZ CAŁĄ KADRE