Kurs trwa: 150 godzin (w tym 20 hospitacji)

Masz pytanie? Dzwoń: 604 447 504
(godz. 8.00 - 18.00, oprócz niedziel)

Kurs Pedagogiczny przez Internet

Kwalifikacyjny kurs pedagogiczny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu przez Internet

  • A
  • A
  • A

Opinie na temat kursu

1.  „Jeżeli chodzi o moją opinię jako osoby nadzorującej i organizującej ze strony Carrefour Polska to jest ona jak najbardziej pozytywna.
Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie.
Zarówno ja jak i pracownik uczestniczący w kursie otrzymaliśmy wszystkie niezbędne informacje i materiały dotyczące kursu.
Myślę, że najlepszym podsumowaniem jest fakt, że poleciłem kurs pedagogiczny organizowany przez Pana firmę innym osobom zainteresowanym w naszej firmie.”

Kamil Adamczyk, Carrefour Polska Sp. z o.o.

 

2. „Kurs przeprowadzony perfekcyjnie. Rzetelne podejście pracowników i nauczycieli do przekazywania wiedzy. Praca jest niesaomowicie udogodniona do potrzeb biorców kursu. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie! Bardzo, bardzo, bardzo polecam szkołę Pana Waldemara Ałdasia! Serdecznie polecam!”

Mieczysław Klank

 

3. „Kurs oceniam na szóstkę. Wykłady przeprowadzone w sposób zrozumiały, a w razie pytań wykładowcy mili i wyrozumiali.”

Małgorzata Salwińska

 

4. „Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwem w ramach uczestnictwa w kursie pedagogicznym dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Polecam ten kurs każdemu kto ceni sobie wygodę i możliwość decyzji kiedy i o jakiej porze będzie przerabiał materiały Cały proces zaliczeń i egzaminu przebiegł bez stresu i niepotrzebnych komplikacji. Serdecznie polecam.”

Jan Komperda

 

5. „Polecam kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu zorganizowany przez Centrum Kształcenia AGAT Waldemar Ałdaś. Kurs został zorganizowany i poprowadzony fachowo. Wyczerpujące materiały dydaktyczne, w tym audio, umożliwiają przygotowanie do egzaminów końcowych.”

MMG ROOF Sp. z o.o. Katowice, PL

6. „Szczerze polecam kurs pedagogiczny
bardzo wiele ciekawych informacji.”

pozdrawiam Karol Jasiński

 

7. „Kurs zorganizowany był bardzo profesjonalnie, omawiane tematy-zagdnienia były przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. Podobało mi się to, że była możliwość odsłuchowania wykładów wtedy kiedy Ja mam czas. Dobrze, że istaniała możliwość powrotu i odsłuchania ponownie danego zagadnienia, jak również to, że po skończonym module był test i możliwość sparwdzenia swojej wiedzy. Pomiędzy modułami było wystarczająco dużo czasu  aby odsłuchać wykład i napisać pracę zaliczeniową. Dobrze że z góry była zaplanowana data końcowego egzaminu więć można było wszytko sobie zaplanować. Kurs i organizacja kursu była na najwyższym poziomie. Pozdrawiam.”

Stanisław Mzurek

 

8. „Jeszcze raz dziękuję za cały przebieg kursu – wszystko super !!! cała współpraca przebiegła bez zarzutów jestem bardzo zadowolony nawet nie spodziewałem się ze tak miło będę mógł sie uczyć  i tak szybko to minie . Z całą pewnościa mogę powiedzieć że było to dla mnie wspaniałe doświadczenie wziąść udział w szkoleniu .
Moje oczekiwania zostały spełnione także ciesze się że znalazłem Państwa ofertę i z niej skorzystałem!!”

Marcin Kipczak

 

9. „Kurs bardzo mi się podobał, łatwe do przyswojenia i zrozumienia wiadomości. Same pozytywy.Dziękuję i pozdrawiam.”

Katarzyba Jurek

 

10. „Dziękuję za kurs pedagogiczny 150 online – profesjonalny, szybki i bardzo dogodny dla nas uczestników.
Materiały i wykłady dobrze opracowane – jest czas na prace zaliczeniowe i na kolejne moduły do nauki.
Bardzo dobry kontakt w kierownikiem kursu – odpowiada na każde zapytanie. Polecam gorąco.”

Januariusz Baran

 

11. „Dziękuję za profesjonalne szkolenie, interaktywny sposób nauki pozwolił mi regulować czas w którym zapoznawałem się z treściami programowymi oraz opracowywałem prace zaliczeniowe poszczególne moduły. Zdecydowanie kurs przeznaczony jest dla osób pracujących.”

Wojciech Oleszko, Instruktor Ratownictwa Wodnego

 

12.„Gorąco polecam ,,Kurs Pedagogiczny 150 godzin” przygotowany i prowadzony w sposób profesjonalny i bardzo przyjazny dla słuchacza, kadra fantastycznie przygotowana a także gotowa do pomocy w każdym zagadnieniu jeszcze raz GORĄCO POLECAM z pozdrowieniami dla całego zespołu.”

Konrad Urbański

 

13. „Bardzo dziękuję za możliwość odbycia kursu w Państwa firmie. Na pewno będę go polecała moim znajomym, którzy zechcą odbyć taki kurs. Bardzo odpowiadała mi formuła kursu: możliwość odsłuchania wykładów w czasie i miejscu dla mnie dogodnym, bez konieczności rezerwowania dnia wolnego w pracy oraz dojazdu na miejsce wykładów, łatwy i szybki kontakt z wykłądowcami, szybkie odpowiedzi na maile w sytuacjach problemowych. Wykłądy przygotowane bardzo profesjonalnie pozwoliły na solidne przygotowanie się i zaliczenie egzaminu. Polecam w 100%.

Gabriela Pająk
Pozdrawiam.”

Zapisz się wstępnie

Uwaga! Do niczego to nie zobowiązuje. Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

 

Organizator kursu

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu
ul. Chmielniki 2A
86-100 Świecie

Kadra

Małgorzata Silny

Małgorzata SilnyPedagog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel akademicki na uczelniach pedagogicznych, autorka wielu publikacji, koordynatorka ogólnopolskich projektów, trener umiejętności psychospołecznych.

 

Maciej Stańczak
Maciej StańczakAbsolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracował jako ratownik w Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu. Instruktor pierwszej pomocy, ratownik WOPR, strażak ochotnik. Wielokrotny laureat czołowych miejsc na zawodach z zakresu ratownictwa medycznego.

 

Katarzyna Krawczyk
Katarzyna KrawczykAbsolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, trenerka umiejętności psychospołecznych, redaktor merytoryczny, doradca dla organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu: asertywność, komunikacja interpersonalna, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem, zarządzanie organizacją, zarządzanie zespołem, zarządzanie zmianą, planowanie strategiczne, kształcenie dorosłych itp.

 

ZOBACZ CAŁĄ KADRE

Blog

Pożyczki na kształcenie

Pożyczki na kształcenie

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach

Czytaj więcej >